Pages

Monday, April 28, 2014

Kitapsihirbazi.com

Selamlaar :) reklam yapmak amacım değil fakat geçen sefer alışveriş yaptığım siteden çok memnun kalmıştım. sizinde bilmenizi istedim.

Öncelikle sitenin en iyi yanlarından biri kapıda ödeme seçeneği bulunması. Aklıma takılan sorular vardı mesela; bu kadar ucuz kitaplar acaba korsan mı, ya da defolu ürün müydü? 50 tl üzeri siparişlerinizde kargo bedavaydı, sadece +6 tl kapıda ödeme ücreti alıyorlardı.
Siparişimi verdiğimde bir kitaptan iki tane sipariş ettiğimi gördüm, çok üzüldüm. Facebook sitesinden mesaj attım ve hemen cevap aldım, siparişimi değiştirdiler. Sonra beni arayıp siparişinizi kargoya veriyoruz haberiniz olsun dediler. Gerçekten helal olsun işlerini çok iyi yapıyorlar, sistemleri güzel.

Siparişim biraz geç geldi kargoyla ilgili bir problemdi bende Kitapsihirbazi.com'dan telefon numaralarını alıp aradım, çok tatlı, sıcak kanlı bir ablayla konuştuk, tam konuşurken kapı çaldı ve siparişim geldi. (Şansa bak). İkimizde güldük. Küçük şirin bir kutuda orjinal kitaplar + bir sürü ayraç geldi.

Fotoğraf

Vee kutudan bir tanede hediye kitap çıktı.
Fakat beni üzen bir olay yaşandı geçen gün, sitede istenilen kitaplara indirim yapılıyordu, büyük indirimler.  Bende mesaj atıp önemli yazarlarımızın kitaplarında indirim yapmalarını istedim (Oğuz Atay, R.Halit Karay gibi çünkü biliyorsunuz Tutunamayanlar kitabı falan pahalı yani) cevapları ise
''Müşterilerimizden gelen talebe göre kampanya düzenliyoruz.'' oldu.
Neyse sorun değil, işlerini iyi yapan insanlara saygım var :D. Sizde eğer alışveriş yapacak site arıyorsanız öneriyorum. D&R sitesinden farkı yok, sadece daha ucuz :)

No comments:

Post a Comment